Organem nadzorującym szkołę jest Mazowiecki Kurator Oświaty (http://www.kuratorium.waw.pl)
Organem prowadzącym szkołę jest Gmina Dąbrówka (http://www.dabrowka.net.pl)

"W wychowaniu chodzi właśnie o to,
żeby człowiek stawał się bardziej człowiekiem
- o to, ażeby bardziej był, a nie tylko więcej miał,
aby więc poprzez wszystko, co ma,
co posiada umiał bardziej i pełniej być człowiekiem,
to znaczy, ażeby umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich"

- Jan Paweł II -

Dane teleadresowe

Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dąbrówce

ul. Kościuszki 20, 05-252 Dąbrówka
tel: ( prefiks 29) 757-80-13; fax: ( prefiks 29) 757-87-64
e-mail: szkola.podstawowa@dabrowka.net.pl, szkola-sp-dabrowka@oswiata.org.pl
Godziny pracy szkoły: w dni powszednie 7.15 - 15.15

BIP szkoły: http://spwd.dabrowka.net.pl
Strona szkolna: http://www.spdabrowka.pl

Dyrektor - Stanisław Wójcik, e-mail: dyrektor@spwd.dabrowka.net.pl

Sekretariat - Barbara Żurawska, e-mail: sekretariat@spwd.dabrowka.net.pl
czynny:
poniedziałek, środa, czwartek: 7.15 - 11.30
wtorek, środa: 11.30 - 15.15

Laureaci szkolni XX Jubileuszowego Konkursu „Cyprian Kamil Norwid – Poeta Naszej Ziemi”:

(Zam: 10.06.2021 r., godz. 08.26)
Konkurs „Cyprian Kamil Norwid – Poeta Naszej Ziemi”
organizowany przez
Wójta Gminy Dąbrówka i Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce

Laureaci szkolni XX Jubileuszowego Konkursu „Cyprian Kamil Norwid – Poeta Naszej Ziemi”:

Recytacja,

Kategoria wiekowa: uczniowie klas I-III
III miejsce – Liwia Wardak (kl. 2)

Kategoria wiekowa: uczniowie klas IV-VI
III miejsce – Oliwia Gajewska (kl. 6)

Kategoria wiekowa: uczniowie klas VII-VIII
II miejsce – Anna Kaszuba (kl. 7)
III miejsce – Wiktoria Konikowska (kl. 8)

Ilustracja do wiersza

Kategoria wiekowa: uczniowie klas I-III
I miejsce – Lena Majsterek (kl. 3), „Marzenie”
I miejsce – Miłosz Bakiera (kl. 3), „Moja piosenka [II]”
II miejsce – Aleksandra Kołodziejska (kl. 3), „Małe dzieci”
II miejsce – Mikołaj Łazorko (kl. 3), „Moja piosenka [II]”
III miejsce – Dawid Woźniak (kl. 2), „Częstochowskie wiersze”
Wyróżnienie – Milena Waś (kl. 3), „Marzenie”
Wyróżnienie – Julia Kot (kl. 3), „Małe dzieci”
Wyróżnienie - Julia Wojda (kl. 3) „Małe dzieci”
Wyróżnienie – Jakub Żuk (kl. 3), „Moja piosenka [II]”

Kategoria wiekowa: uczniowie klas IV-VI
II miejsce – Filip Skorupski (kl. 6), „Moja piosenka [II]”
II miejsce – Antoni Sadlik (kl. 4), „Do wieśniaczki”
Wyróżnienie – Piotr Dąbrowski (kl. 6), „W Weronie”
Wyróżnienie – Lena Marcinkiewicz (kl. 4), „Moja piosenka [II]”

Logotyp konkursu

Kategoria wiekowa: uczniowie klas VII-VIII
III miejsce – Weronika Gołaszewska (kl. 8)

Lista uczniów, którzy otrzymali dyplom i nagrodę za udział w konkursie:

Ilustracja do wiersza - kl. I-III

1. Alicja Pawlak (kl. 2) "Moja piosnka"
2. Agata Pakuła (kl. 2) "Moja piosnka"
3. Miłosz Kossakowski (kl. 2) "Moja piosnka"
4. Amelia Machura (kl. 2) "Marzenie"
5. Stanisław Komuda (kl. 2) "Moja piosnka"
6. Miłosz Kryszkiewicz (kl. 2) "Fortepian Chopina"
7. Nikola Jundziłł (kl. 3) "Marzenie”
8. Zuzanna Lis (kl. 3) "Marzenie"
9. Agata Kryśkiewicz (kl. 3) "Marzenie"
10. Kacper Szymański (kl. 3) "Marzenie"
11. Aleksandra Kurek (kl. 3) "Marzenie"
12. Bartłomiej Jachacy (kl. 3) "Marzenie”
13. Maja Gołębiewska (kl. 3) "Marzenie"
14. Kacper Rzepecki (kl. 3) "Marzenie"
15. Damian Grabowski (kl. 3) "Marzenie"
16. Marcel Machura (kl. 3) "Marzenie"
17. Filip Kalinowski (kl. 3) "Marzenie"
18. Maria Kopka (kl. 3) "Moja piosnka II"
19. Ewa Kopka (kl. 1) "John Brown"
20. Dawid Dzięcioł (kl. 2) "Moja piosnka II"
21. Nina Krzyżanowska (kl. 2) "Częstochowskie wiersze"
22. Olaf Górczak (kl. 3) "Moja piosnka"
23. Antoni Stańczak - (kl. 3) "Moja piosnka"


Interpretacja wiersza - kl. IV-VI

1. Nikola Skibowska (kl. 4) "Moja piosnka"
2. Sandra Skibowska (kl. 4) "Moja Ojczyzna"
3. Julia Wojciechowska (kl. 4) "Moja piosnka II"
4. Amadeusz Kujawski (kl. 6) "Moja piosnka II"
5. Zuzanna Kania (kl. 4) "Modlitwa"
6. Oliwia Rozbiewska (kl. 4) "Pióro"
7. Oliwia Zaręba (kl. 6) "Marionetki"
8. Martyna Kostrzewa (kl. 4) "Pióro"


Gratulujemy wszystkim uczniom odniesionych sukcesów. Dziękujemy nauczycielom i rodzicom uczniów za pomoc w przygotowaniu uczniów do tego konkursu.

Dyrekcja szkoły

Statystyka strony

Strona oglądana: 150 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:brak danych, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Stanisław Wójcik, data: 10.06.2021 r., godz. 08.26
Ostatnia aktualizacja:Stanisław Wójcik, data: 10.06.2021 r., godz. 08.27
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
10.06.2021 r., godz. 08.27Stanisław WójcikEdycja strony
10.06.2021 r., godz. 08.26Stanisław WójcikDodanie strony

Copyright

© 2010 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Dąbrówce
Zawartość merytoryczna: Stanisław Wójcik, e-mail: szkola.podstawowa@dabrowka.net.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 16 listopada 2010 r.