tel: ( prefiks 29) 757-80-13; fax: ( prefiks 29) 757-87-64
e-mail: szkola.podstawowa@dabrowka.net.pl
Godziny pracy szkoły: w dni powszednie 7.15 - 15.15

Dyrektor - Stanisław Wójcik, e-mail: dyrektor@spwd.dabrowka.net.pl

Sekretariat - Barbara Żurawska, e-mail: sekretariat@spwd.dabrowka.net.pl
poniedziałek, środa, czwartek: 7.15 - 11.30
wtorek, środa: 11.30 - 15.15

Podwójny sukces naszej reprezentacji szkoły w koszykówce.

(Zam: 12.12.2016 r., godz. 19.57)
9 grudnia br. w VIII Mikołajkowym Turnieju w Koszykówce o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Klembowie w kategorii zarówno dziewcząt jak i chłopców zajęliśmy pierwsze miejsca. Wygraliśmy cały Turniej i przywieźliśmy dwa piękne puchary.
W tym turnieju bierzemy udział corocznie od samego początku, niejednokrotnie wygrywając go lub zajmując czołowe miejsca. Turniej oprócz walorów sportowej rywalizacji pełni również ważną rolę wychowawczą, uczy naszą młodzież właściwych zachowań na imprezach sportowych.
Relacja uczniów:
"Ze szkoły uczniowie wyjechali o godzinie 8.30. Każda szkoła podstawowa mogła zgłosić po: 5 chłopców + 3 osoby rezerwowe i 5 dziewcząt + 3 osoby rezerwowe. Naszą szkołę reprezentowało 15 zawodników: 7 dziewcząt i 8 chłopców pod opieką Pana Bartosza Wójcika.
Dziewczęta: Zuzanna Głażewska, Amelia Szklarczyk, Marta Germaniuk, Ada Bereda, Julia Rossa, Daria Średnicka, Patrycja Jemioł.
Chłopcy: Szymon Staśkiewicz, Jakub Zulczyk, Dominik Grabowski, Kacper Roczniak, Patryk Augustyniak, Kamil Jóżwiak, Filip Gawlik, Bartosz Gawlik.
Udział w turnieju brało 5 drużyn chłopców i 4 drużyny dziewcząt. Obowiązywał system "Każdy z każdym". Rozgrywki:
3. Dąbrówka - Urle (10:0) finał o 1 miejsce
Nagrodami były: Dla pierwszych 3 miejsc puchary, dyplomy oraz medale, a dla wszystkich uczestników słodkie upominki od Mikołaja.
W tym roku wyłoniono najlepszego zawodnika, którym został gracz z Dobczyna i zawodniczkę, którą została nasza zawodniczka Ada Bereda. Uczniowie naszej szkoły zdobyli: Chłopcy: 1-wsze miejsce Dziewczyny: 1-wsze miejsce. Uczniowie wrócili do szkoły o godzinie 14.00, a potem rozjechali się do domów.
Zuzanna Głażewska i Amelia Szklarczyk z klasy 6b"

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tego wydarzenia

Gratulujemy naszym zawodnikom zwycięstwa i życzymy dalszych sportowych sukcesów.
Dziękujemy Panu Wójtowi za zorganizowanie transportu naszym zawodnikom.